Náhradný držiak pre kamery 70mai A800, A800S, A810 4K
Kód: 4662Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Náhradný držiak 70mai ACC-A800S pre autokamery 70mai A810 4K, A810S 4K a A800S zaručuje pevné a stabilné pripevnenie na čelné sklo vozidla vďaka veľmi kvalitnej lepiacej ploche. Ide o náhradný diel.
Tento držiak je vhodný pre nasledujúce kamery:
- 70mai Dash Cam A810 4K
- 70mai Dash Cam A810S 4K
- 70mai Dash Cam A800
- 70mai Dash Cam A800S

Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo pre kamery do auta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5904463681293 |
| Umiestnenie: | Na sklo |
| Farba: | Čierna |
| Hloubka: | 7 mm |
| Výška: | 35 mm |
| Šírka: | 60 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
| Výrobná spoločnosť : | 70mai (Shanghai 70mai Digital Technology Co., Ltd.) |
|---|---|
| Adresa : | Room 2220, Building 2, No. 588, Zixing Road, Minhang District, Shanghai, China |
| E-mail : | contactus@70mai.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Aktro s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Varšavská 715/36, Vinohrady, 120 00 Praha 2 |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@aktro.cz |
