70mai CPL filter pre palubné kamery A510 / A800S / A500S / Lite 2
Kód: 3061Podrobný popis
70mai CPL polarizačný filter z tenkého optického skla dodáva vašim záznamom z palubnej kamery profesionálny vzhľad. Odstraňuje slnečné odlesky, napríklad z kapoty alebo skla, a zároveň zvýrazňuje farby a kontrast obrazu. Vo svojich záznamoch už nestratíte žiadne dôležité detaily. Tento filter tiež chráni objektív pred prachom, poškriabaním a odtlačkami prstov, čo zaručuje dlhšiu životnosť objektívu a čistotu nahrávok.

Tento CPL filter je vhodný pre nasledujúce kamery:
- 70mai Dash Cam A510
- 70mai Dash Cam A200
- 70mai Dash Cam A800s
- 70mai Dash Cam A500s
- 70mai Dash Cam D08
- 70mai Dash Cam D10 / 70mai Dash Cam Lite2
Pri nahrávaní v noci odporúčame nepoužívať CPL filter, môže výrazne stmaviť záznamy.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo pre kamery do auta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 6971669782610 |
| Farba: | Čierna |
| Výška: | 20 mm |
| Šírka: | 20 mm |
| Hĺbka: | 5 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | 70mai (Shanghai 70mai Digital Technology Co., Ltd.) |
|---|---|
| Adresa : | Room 2220, Building 2, No. 588, Zixing Road, Minhang District, Shanghai, China |
| E-mail : | contactus@70mai.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Aktro s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Varšavská 715/36, Vinohrady, 120 00 Praha 2 |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@aktro.cz |
