Držiak pre kamery 70mai A510, A500S a A200
Kód: 3117Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Prísavný držiak 70mai 7S01 pre autokamery 70mai A510, A500S a A200 zaručuje pevné a stabilné upevnenie na čelné sklo vozidla. Napriek svojej silnej prísavke je ľahko odnímateľný, čo umožňuje jeho presunutie na inom mieste skla alebo použitie vo viacerých vozidlách. Zároveň je tento držiak polohovateľný, čo zabezpečuje perfektné umiestnenie podľa vašich požiadaviek.

Tento držiak je vhodný pre nasledujúce kamery:
- 70mai Dash Cam A510
- 70mai Dash Cam A500S
- 70mai Dash Cam A200

Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo pre kamery do auta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 6976543360038 |
| Umiestnenie: | Na sklo |
| Farba: | Čierna |
| Hloubka: | 47 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Šírka: | 78 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | 70mai (Shanghai 70mai Digital Technology Co., Ltd.) |
|---|---|
| Adresa : | Room 2220, Building 2, No. 588, Zixing Road, Minhang District, Shanghai, China |
| E-mail : | contactus@70mai.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Aktro s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Varšavská 715/36, Vinohrady, 120 00 Praha 2 |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@aktro.cz |
