Elektrostatická nálepka pre kamery 70mai – oválna
Kód: 4663Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elektrostatická nálepka pre kamery 70mai. Používa sa na pripevnenie kamier na čelné alebo zadné sklo, podľa typu a veľkosti nálepky, a uľahčuje premiestňovanie kamier a ich odstránenie. Vďaka tejto nálepke nebudete mať po odstránení kamery na skle žiadne stopy po lepidle. Ide o náhradný diel.

Elektrostaticky nabitá nálepka priľne k povrchu skla ako magnet. Po jej aplikácii pripevníme kameru pomocou obojstrannej pásky na nálepku. Vďaka tomuto riešeniu môžete vykonávať prípadné korekcie umiestnenia zariadenia, a ak budete musieť kameru zložiť, nezostane na skle žiadne potenciálne ťažko odstrániteľné lepidlo alebo kúsky obojstrannej pásky. Okrem toho má toto riešenie ešte jednu výhodu – kamera zaberá menej miesta v porovnaní s montážou na tradičnej prísavke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo pre kamery do auta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5904463681354 |
| Umiestnenie: | Na sklo |
| Farba: | Priehľadná |
| Výška: | 66 mm |
| Šírka: | 90 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | 70mai (Shanghai 70mai Digital Technology Co., Ltd.) |
|---|---|
| Adresa : | Room 2220, Building 2, No. 588, Zixing Road, Minhang District, Shanghai, China |
| E-mail : | contactus@70mai.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Aktro s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Varšavská 715/36, Vinohrady, 120 00 Praha 2 |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@aktro.cz |
