Kamera do auta 70mai Rearview Dash Cam S410 set
Kód: DC030Súvisiaci tovar
Podrobný popis
70mai Rearview Dash Cam S410 je duálna dotyková kamera do auta zabudovaná v spätnom zrkadle. Jej veľký a kvalitný 9,35" IPS displej umožňuje sledovanie prednej aj zadnej kamery počas jazdy. Beztlačidlové dotykové ovládanie umožňuje jednoduché a intuitívne prepínanie medzi pohľadom z prednej kamery, zadnej kamery, režimom obraz v obraze alebo rozdelenou obrazovkou s oboma zábermi. Zároveň je pomocou gest možné záber zväčšiť až dvojnásobne. 70mai S410 ponúka rozlíšenie 2560x 1440p, ktoré zabezpečuje detailné a ostré záznamy. Technológia WDR spolu s clonou F1.55 optimalizujú osvetlenie a zabezpečujú jasný a vyvážený obraz aj pri zhoršených svetelných podmienkach. Spolu so zadnou vodeodolnou kamerou RC13 je táto súprava ideálnou voľbou. Kamera sa inštaluje priamo na spätné zrkadlo a plne nahrádza jeho funkciu.
Vaše záznamy je možné bezpečne ukladať na microSD kartu s kapacitou až 256 GB. Medzi kľúčové funkcie patrí asistenčné parkovacie čiary, G-senzor, nahrávanie v slučke a 24-hodinový monitoring zaparkovaného vozidla, ktorý spoľahlivo zaznamená všetky udalosti na parkovisku. Nechýba ani možnosť prepojenia s mobilnou aplikáciou 70mai APP v češtine, ktorá umožňuje nastavenie rozlíšenia nahrávania, jednoduché prehliadanie, sťahovanie záznamov a konfiguráciu kamery.
Zamerajte sa na detaily s QHD
Kamera do auta S410 s rozlíšením 2560 x 1440p QHD zachytáva mimoriadne ostré a detailné zábery, ktoré uľahčujú identifikáciu kľúčových prvkov, ako sú dopravné objekty či registračné značky.
Vysoké rozlíšenie a rýchlosť nahrávania 30 FPS poskytuje presné záznamy, čo je kľúčové najmä pri vyšetrovaní dopravných nehôd. Rozhľad 125° zaisťuje širšie zorné pole. Aj pri nepriaznivých svetelných podmienkach, ako je nočná premávka alebo ostré slnečné svetlo, si obraz uchováva ostré farby a bohaté detaily.

Revolučná technológia superkondenzátora
Kamera 70mai S410 je kamera, ktorá namiesto bežnej batérie alebo Li-Ion batérie obsahuje zabudovaný superkondenzátor 5,4V 5.0F. Táto technológia umožňuje kamere fungovať aj pri vyšších teplotách až do 60 °C, ktoré môžu vo vozidle nastať počas letných mesiacov. V zimných mesiacoch vás poteší funkčnosť až do -10 °C.
Kvôli tomu, že sa zadná kamera RC15 montuje na vonkajšiu časť vozidla, je navyše vyrobená s vodotesnosťou IPX67, čo značí vysokú odolnosť voči vode aj prachu. Pri umývaní auta alebo počas nepriaznivých podmienok sa teda nemusíte obávať, že by bola zadná kamera poškodená.
Asistenčné cúvacie čiary
Akonáhle vo Vašom vozidle zaradíte spiatočku, kamera sa automaticky prepne do režimu parkovacích asistenčných čiar, ktoré je možné upraviť podľa typu vozidla alebo osobných preferencií. Vďaka tomu bude parkovanie oveľa jednoduchšie.

Široký uhol záberu vďaka duálnej kamere
Širokouhlý objektív s uhlom záberu 125° pri prednej kamere a 120° pri zadnej kamere poskytuje rozsiahle pokrytie okolia, čo umožňuje kamere zachytiť viac kľúčových prvkov na ceste a znižuje riziko prehliadnutia dôležitých detailov.

Záznam každého kritického okamihu
Kamera do auta S410 disponuje pokročilým systémom detekcie kolízií, ktorý neustále monitoruje situáciu na ceste. Vďaka integrovanému G-senzoru dokáže okamžite rozpoznať nečakané otrasy alebo nárazy, ktoré môžu signalizovať kritickú situáciu. Pri detekcii automaticky spustí záznam, aby zachytila kľúčové okamihy nehody. Kamera zaznamenáva videozáznam 5 sekúnd pred detekciou incidentu a 25 sekúnd po ňom. Pri plnej pamäti sa nahrávky budú mazať od najstarších, aby nedošlo k strate aktuálneho záznamu.

24-hodinové monitorovanie vozidiel
Funkcia 24-hodinového sledovania parkovania u kamery 70mai S410 poskytuje nepretržitú ochranu vášho vozidla cez deň i v noci. Akonáhle G-senzor detekuje neobvyklú udalosť, kamera sa automaticky aktivuje a spustí núdzové nahrávanie, aby zachytila kľúčové momenty a pomohla vám spätne analyzovať situáciu. Potom nahrávku uloží a zabezpečí pred vymazaním pri cyklickom uvoľňovaní pamäte. Pre plné využitie tejto funkcie je nutné zakúpiť 70mai Hardwire Kit UP03, UP04, OBD-II alebo UP06.

Časosběrné snímanie
70mai S410 je vybavená funkciou tzv. časozberného režimu. Pre aktiváciu tejto funkcie je však potrebné použiť napájací kábel 70mai Hardwire Kit UP03, UP04, OBD-II alebo UP06. V časozbernom režime kamera nepretržite nahráva rýchlosťou jedného snímku za sekundu a každých 15 minút záznam komprimuje do jednej minúty videa. Týmto spôsobom sa záznamy ukladajú tak, aby nezatěžovali pamäťový priestor, a vy tak budete mať prehľad o každom okamihu, kedy ste neboli vo vozidle.

Ovládanie cez aplikáciu
Prezerajte si jednoducho videá na svojom smartfóne alebo 2DIN autorádiu. Aplikácia 70mai APP podporuje operačné systémy iOS aj Android a umožní vám prezerať alebo sťahovať záznamy prostredníctvom Wi-Fi. V aplikácii si tiež môžete nastaviť rôzne rozlíšenia podľa vašich preferencií.
Aplikácia pre smartfón 70mai má aj funkciu špeciálnych filtrov, vďaka ktorým si môžete prezerať svoju jazdu ako vo videohre s rôznymi možnosťami nastavenia prekrytia.


Dodatočné parametre
| Kategória: | Kamery v zrkadle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 6971669784799 |
| Veľkosť displeja: | 9,35 " |
| Pozorovací uhol: | 125 ° |
| Rozlíšenie videa: | 2560 x 1440 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Slot pre SD kartu: | Áno |
| Duálna autokamera: | Áno |
| Parkovací režim: | Áno |
| Aplikace: | Áno |
| Menu v češtine: | Áno |
| Konektory: | USB-C |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 256 GB |
| Video: | H.264 / H.265 |
| Clonové číslo: | F1.55 |
| Napájanie: | 5.4V |
| Kapacita batérie: | Superkondenzátor 5.4V 5.0F |
| Automatické zapnutie: | Áno |
| Možnosť pripojenia zadnej kamery: | Áno |
| Hlasové ovládanie: | Nie |
| Nočný režim: | Áno |
| G-senzor: | Áno |
| GPS: | Nie |
| ADAS: | Nie |
| HDR: | Nie |
| WDR: | Áno |
| Umiestnenie: | Na spätné zrkadlo |
| Typ procesora: | NT96565-E |
| Farba: | Černá |
| Výška: | 75 mm |
| Šírka: | 266 mm |
| Hĺbka: | 39 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | 70mai (Shanghai 70mai Digital Technology Co., Ltd.) |
|---|---|
| Adresa : | Room 2220, Building 2, No. 588, Zixing Road, Minhang District, Shanghai, China |
| E-mail : | contactus@70mai.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Aktro s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Varšavská 715/36, Vinohrady, 120 00 Praha 2 |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@aktro.cz |
