70mai Air Compressor Eco – kompresor na pneumatiky
Kód: 4912Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kompresor 70mai Air Compressor Eco je vďaka svojim malým rozmerom a univerzálnemu použitiu nepostrádateľný pomocník na cestách. Dohustenie pneumatík na aute či bicykli alebo nafúkanie lopty je pre tento kompresor hračka. Prekvapí vás sila 3,4 baru (50 psi), ktorá umožňuje nafúknutie pneumatík v priebehu pár minút, a hadica pre kompresor dlhá 100 cm. Balenie obsahuje aj napájací adaptér do zapaľovania auta.

Používateľsky prívetivý
Tento kompresor sa pýši malými rozmermi, ktoré vám nebudú vo vozidle prekážať. Priložená hadica kompresora dlhá 1 meter a napájací kábel s dĺžkou 3,3 metra uľahčujú manipuláciu a umožňujú bezproblémové nafúkanie všetkých štyroch pneumatík. Integrované svietidlo vám umožní dohustenie pneumatík aj v zhoršených svetelných podmienkach. Kompresor sa ľahko ovláda jediným tlačidlom na zapnutie a vypnutie nafukovania. Súčasťou balenia sú trysky na nafukovanie lôpt a iných nafukovacích predmetov.
Manuálny ukazovateľ tlaku v baroch aj PSI umožňuje sledovať momentálny tlak v pneumatikách či iných nafukovacích predmetoch, ľahko si tak môžete overiť, či sú vaše pneumatiky podhustené. Kompresor má navyše vetracie otvory, ktoré bránia prehriatiu.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Štartovacie powerbanky a sety multifunkčných zariadení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 6971669781170 |
| Napájanie: | zásuvka zapaľovača |
| Dĺžka kábla: | 3,3 m - napájací |
| Kapacita: | 14 l/min |
| Napätie: | 12 V |
| Výška: | 120 mm |
| Šírka: | 150 mm |
| Dĺžka hadice: | 100 cm |
| Maximálny tlak kompresora: | 3,4 bar, 50 psi |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | 70mai (Shanghai 70mai Digital Technology Co., Ltd.) |
|---|---|
| Adresa : | Room 2220, Building 2, No. 588, Zixing Road, Minhang District, Shanghai, China |
| E-mail : | contactus@70mai.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Aktro s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Varšavská 715/36, Vinohrady, 120 00 Praha 2 |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@aktro.cz |
