70mai Cordless Air Compressor 2 – prenosný kompresor na pneumatiky
Kód: 4913Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nabíjací kompresor 70mai Cordless Air Compressor 2 je vďaka svojim malým rozmerom a dvom batériám mobilný pomocník na cesty. Dohustenie pneumatík na aute či bicykli alebo nafúkanie lopty je pre tento kompresor hračka. Prekvapí vás sila 10,3 baru (150 psi), ktorá umožňuje nafúknutie pneumatík v priebehu pár minút, a hadica pre kompresor dlhá 60 cm. Balenie obsahuje aj nabíjací adaptér do zapaľovania auta.

Prenosný a výkonný
Tento kompresor sa pýši malými rozmermi, ktoré vám nebudú vo vozidle prekážať. Priložená hadica kompresora dlhá 60 cm a dve nabíjacie batérie v kompresore vám umožnia dofúkanie pneumatík či iných predmetov bez potreby napájania a káblov. Kompresor sa ľahko ovláda pár tlačidlami na úpravu sily kompresora a zmenu typu predmetu, ktorý chceme dohustiť. Funkcia AutoStop automaticky zastaví prísun vzduchu po dosiahnutí nastavenej maximálnej hranice. Nabitie kompresora trvá približne 3 hodiny a zvládnete s ním nafúkať 2-3 pneumatiky z 0 PSI na 30 PSI. Súčasťou balenia sú trysky na nafukovanie lôpt a iných nafukovacích predmetov.

Používateľsky prívetivý
Ľahko čitateľný 4-miestny displej s ukazovateľom tlaku v baroch, PSI aj kPa umožňuje sledovať momentálny tlak v pneumatikách či iných nafukovacích predmetoch, ľahko si tak môžete overiť, či sú vaše pneumatiky podhustené. Vďaka štyrom antivibračným podložkám nie je potrebné kompresor držať v rukách a môžete ho pohodlne odložiť. Integrované svietidlo vám umožní dohustenie pneumatík aj v zhoršených svetelných podmienkach.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Štartovacie powerbanky a sety multifunkčných zariadení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 6971669784751 |
| Napájanie: | 2 x 2600 mAh |
| Hloubka: | 50 mm |
| Kapacita: | 12 l/min při 40 PSI |
| Napätie: | 7,2 V |
| Výška: | 92 mm |
| Šírka: | 106 mm |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Dĺžka hadice: | 60 cm |
| Maximálny tlak kompresora: | 150 psi, 10,3 bar |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | 70mai (Shanghai 70mai Digital Technology Co., Ltd.) |
|---|---|
| Adresa : | Room 2220, Building 2, No. 588, Zixing Road, Minhang District, Shanghai, China |
| E-mail : | contactus@70mai.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Aktro s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Varšavská 715/36, Vinohrady, 120 00 Praha 2 |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@aktro.cz |
