Štartovacia powerbanka 70mai Jump Starter MAX
Kód: 3932Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nesnáze a poruchy na cestách sú vždy veľkou nepríjemnosťou. Preto je pre vodiča zásadné byť pripravený na každú situáciu. Štartovacia powerbanka 70mai Jump Starter MAX vám pomôže s tým hlavným – naštartovať. Či už ide o vybitú batériu vo vozidle alebo vybitú batériu v smartfóne, 70mai Jump Starter MAX sa o to postará!

Naštartujte v núdzi
70mai Jump Starter MAX sa veľmi rýchlo stane Vašim spoločníkom na cestách. Vďaka silnému výboju prúdu je schopná naštartovať väčšinu dieselových motorov do 3,5 l a benzínových motorov do 8 l. O to sa postará výnimočne veľká kapacita batérie 18 000 mAh s maximálnym prúdom až 1000 A.
Svietidlo vždy po ruke
Akákoľvek ťažkosť či porucha na cestách sa môže stať aj v noci. Štartovať auto za tmy nie je žiadna hračka, a preto je 70mai Jump Starter vybavený aj svietidlom. Svietidlo má režim klasického svietenia, blikania a tiež SOS.

Powerbanka na cesty
Vstavané USB-A a USB-C porty v štartovacej powerbanke 70mai Jump Starter MAX sa postarajú tiež o nabitie smartfónu či inej príručnej elektroniky. Majte vždy energiu na cestách.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Štartovacie powerbanky a sety multifunkčných zariadení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 6971669780142 |
| Maximálny výkon: | 1000 A |
| Konektory: | Zásuvka zapaľovača, USB-C, USB-A |
| Kapacita batérie: | 18000 mAh |
| Typ batérie: | Li-Pol |
| Ochrana proti prepätiu a prehriatiu: | Áno |
| Doba nabíjania: | 8 h |
| Kompatibilita: | benzínový motor do 8 l, naftový motor do 3,5 l |
| Výška: | 93 mm |
| Šírka: | 217 mm |
| Hĺbka: | 29 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | 70mai (Shanghai 70mai Digital Technology Co., Ltd.) |
|---|---|
| Adresa : | Room 2220, Building 2, No. 588, Zixing Road, Minhang District, Shanghai, China |
| E-mail : | contactus@70mai.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Aktro s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Varšavská 715/36, Vinohrady, 120 00 Praha 2 |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@aktro.cz |
