Rámček pre Škoda Rapid s kabelážou a CANBUS
Kód: CB087Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Plastový rámček je vhodnou voľbou pre všetkých, ktorí sa rozhodli modernizovať svoju Škodu Rapid novým rádiom. Rámček dokonale vyhovuje každému, kto si vybral 2DIN autorádio s 9 palcovým displejom.
Model CANBUS dekodéra: Hiworld VWFA.20
Vhodné pre autá
- Škoda Rapid: (2012 až 2016) v prípade využitia redukcie ISOMQB (2017 až 2019)
Pred objednaním odporúčame skontrolovať rozmery vo vašom automobile podľa schémy. Montážne rozmery autorádia sa môžu líšiť v závislosti od pôvodného vybavenia.
Príslušenstvo k rámčeku
- 1 x Pripojovací kábel pre typ vozidla
- 1 x CANBUS box (riadiaca jednotka)

Dodatočné parametre
| Kategória: | Redukčné a vymedzovacie rámčeky pre autorádiá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 08594230036585 |
| Model vozidla: | Rapid |
| Veľkosť autorádia: | 9" |
| Výrobca automobilu: | Škoda |
| Materiál: | Plast |
| Vnútorný rozmer: | 230 x 220 x 130 mm |
| Farba: | Čierna - lesklá |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Shanli-Tech International Co., Limited |
|---|---|
| Adresa : | No. 322, Dongcheng Middle Road, Dongcheng District, Dongguan, 523000, China |
| E-mail : | iris@shanli-tech.net |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Everest Technology, s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Hertice 18 747 55 Dolní Životice |
| E-mail zástupcu v EÚ : | obchod@evtech.cz |
