Rámček pre Hyundai Santa Fe ix45 s kabelážou
Kód: CB083Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Plastový rámček je vhodnou voľbou pre všetkých, ktorí sa rozhodli modernizovať svoj Hyundai Santa Fe ix45 novým rádiom. Rámček dokonale vyhovuje každému, kto si vybral 2DIN autorádio s 9 palcovým displejom.
Vhodné pre autá
- Hyundai Santa Fe ix45: 2012 až 2018
Pred objednaním odporúčame skontrolovať rozmery vo vašom automobile podľa schémy. Montážne rozmery autorádia sa môžu líšiť v závislosti od pôvodného vybavenia.
Príslušenstvo k rámčeku
- 1 x Pripojovací kábel pre typ vozidla

Dodatočné parametre
| Kategória: | Redukčné a vymedzovacie rámčeky pre autorádiá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 08594230036547 |
| Model vozidla: | Hyundai Santa Fe ix45 |
| Veľkosť autorádia: | 9" |
| Výrobca automobilu: | Hyundai |
| Materiál: | Plast |
| Vnútorný rozmer: | 230 x 220 x 130 mm |
| Farba: | Čierna |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Shanli-Tech International Co., Limited |
|---|---|
| Adresa : | No. 322, Dongcheng Middle Road, Dongcheng District, Dongguan, 523000, China |
| E-mail : | iris@shanli-tech.net |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Everest Technology, s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Hertice 18 747 55 Dolní Životice |
| E-mail zástupcu v EÚ : | obchod@evtech.cz |
