Rámček pre Ford Focus III s kabelážou a CANBUS
Kód: XTFF01Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Plastový rámček je vhodnou voľbou pre všetkých, ktorí sa rozhodli modernizovať svojho Ford Focus III novým rádiom. Rámček dokonale vyhovuje každému, kto si vybral 2DIN autorádio s 9 palcovým displejom.
Model CANBUS dekodéra: SimpleSoft FD-SS-05A
Vhodné pre autá
- Ford Focus III: 2011 až 2017
Pred objednaním odporúčame skontrolovať rozmery vo vašom automobile podľa schémy. Montážne rozmery autorádia sa môžu líšiť v závislosti od pôvodného vybavenia.
 evtech.cz.png)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Redukčné a vymedzovacie rámčeky pre autorádiá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Veľkosť autorádia: | 9" |
| Výrobca automobilu: | Ford |
| Materiál: | Plast |
| Vnútorný rozmer: | 230 x 220 x 130 mm |
| Farba: | Čierna |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Shanli-Tech International Co., Limited |
|---|---|
| Adresa : | No. 322, Dongcheng Middle Road, Dongcheng District, Dongguan, 523000, China |
| E-mail : | iris@shanli-tech.net |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Everest Technology, s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Hertice 18 747 55 Dolní Životice |
| E-mail zástupcu v EÚ : | obchod@evtech.cz |
