Kamera do auta 70mai Dash Cam 4K A800SE set
Kód: DC033Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vďaka dvom kamerám 70mai na vás čaká rovno dvojitá porcia záznamov. Duálna palubná kamera 70mai Dash Cam 4K A800SE prináša revolučné 4K rozlíšenie, ktoré zaisťuje detailné a ostré záznamy pre väčší pocit bezpečia. Technológia HDR spolu s clonou F1.55 optimalizujú osvetlenie a zaisťujú jasný a vyvážený obraz aj za horších svetelných podmienok. Výsledkom je rozlíšenie 3840 × 2160 4K UHD, ktoré zachytí každý detail.
Vaše nahrávky je možné bezpečne ukladať na microSD kartu s kapacitou až 512 GB. Medzi kľúčové funkcie patrí ADAS, GPS, G-senzor, hlasové ovládanie, slučkové nahrávanie a 24-hodinový monitoring zaparkovaného vozidla, ktorý spoľahlivo zaznamená všetky udalosti na parkovisku. Nechýba ani možnosť prepojenia s mobilnou aplikáciou 70mai APP v slovenčine, ktorá umožňuje nastavenie rozlíšenia nahrávania, jednoduché prehliadanie, sťahovanie záznamov a konfiguráciu kamery.
Neuveriteľné detaily s 4K Ultra HD
Kamera do auta 70mai 4K A800SE s rozlíšením 3840 × 2160 pixelov a zadná kamera s rozlíšením 1920 × 1080 pixelov zachytáva neuveriteľne ostré a detailné zábery, ktoré uľahčujú identifikáciu kľúčových prvkov, ako sú dopravné objekty či evidenčné značky.
Vďaka vysokému rozlíšeniu poskytuje presné záznamy, čo je kľúčové najmä pri vyšetrovaní dopravných nehôd. Aj pri nepriaznivých svetelných podmienkach, ako je nočná premávka alebo ostré slnečné svetlo, si obraz uchováva ostré farby a bohaté detaily, a to vďaka funkcii Super Night Vision.

Záznam každého kritického okamihu a ADAS
Kamera do auta 70mai 4K A800SE disponuje pokročilým systémom detekcie pohybu a kolízií, ktorý neustále monitoruje situáciu na ceste aj pri parkovaní. Pri detekcii pohybu alebo kolízie automaticky spustí záznam, aby zachytila kľúčové okamihy stretu. Pri plnej pamäti sa nahrávky automaticky mažú od najstarších, aby nedošlo k strate aktuálneho záznamu.
Kamera je vybavená pokročilými asistenčnými systémami ADAS, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa rôznym nebezpečným situáciám. Budete upozornení napríklad na nedodržanie bezpečného odstupu od vozidla pred vami alebo na opustenie jazdného pruhu. Asistenčný systém navyše monitoruje vašu polohu, rýchlosť a čas. Takéto informácie sú užitočné najmä pri riešení poistnej udalosti. Pre túto funkciu je potrebné dokúpiť 70mai Hardwire Kit UP 03, UP 04 alebo OBDII.
Vestavaný systém GPS
Údaje z vestavaného GPS sú synchronizované s aplikáciou 70mai, ktorá vám poskytne mapu pre jednoduché nájdenie vášho vozidla. Pomocou tejto funkcie bude vyhľadávanie a lokalizácia vášho auta hračkou! Po každej jazde máte prístup k mape, ktorá je synchronizovaná s cloudom 70mai Cloud a zobrazuje vašu prejdenú trasu. Pre využívanie tejto funkcie je potrebné zakúpiť 70mai 4G modem Hardware Kit UP04.

Široký úhel záběru 140°
Širokouhlý objektív s uhlom záberu 140° poskytuje rozsiahle pokrytie okolia, čo umožňuje kamere zachytiť viac kľúčových prvkov na ceste a znižuje riziko prehliadnutia dôležitých detailov. Zadná kamera s uhlom záberu 130° Vám poskytne skvelý prehľad aj za Vaším vozidlom.

24-hodinové monitorovanie vozidla
Funkcia 24-hodinového sledovania parkovania u kamery 70mai 4K A800SE poskytuje nepretržitú ochranu vášho vozidla cez deň i v noci. Akonáhle G-senzor detekuje neobvyklú udalosť, kamera sa automaticky aktivuje a spustí núdzové nahrávanie, aby zachytila kľúčové momenty a pomohla vám spätne analyzovať situáciu. Potom nahrávku uloží a zabezpečí pred vymazaním pri cyklickom uvoľňovaní pamäte.


Živý prenos auta priamo z domova
S touto kamerou môžete sledovať dianie okolo svojho auta, aj keď ste doma. Uložte si fotografie alebo videá a zostaňte v obraze s pokročilým 4G pripojením a cloudovou službou, ktorá vám pošle oznámenia o udalostiach priamo na telefón. Pre plné využitie funkcií je potrebné zakúpiť voliteľný 4G modem Hardware Kit UP04.
Časosberné snímanie oboch kamier
70mai 4K A800SE je vybavená funkciou tzv. časosberného režimu. Pre aktiváciu tejto funkcie je však potrebné použiť špeciálne príslušenstvo 70mai Hardwire Kit UP03 alebo UP04. V časosbernom režime kamera nepretržite nahráva rýchlosťou jedného snímku za sekundu a každých 15 minút záznam komprimuje do jednej minúty videa. Týmto spôsobom sa záznamy ukladajú tak, aby nezaťažovali pamäťový priestor, a vy tak budete mať prehľad o každom okamihu, keď ste neboli vo vozidle.

Ovládanie cez aplikáciu
Prezerajte si jednoducho videá na svojom smartfóne alebo 2DIN autorádiu. Aplikácia 70mai APP podporuje operačné systémy iOS aj Android a umožní vám prezerať alebo sťahovať záznamy prostredníctvom Wi-Fi. V aplikácii si tiež môžete nastaviť rôzne rozlíšenia podľa vašich preferencií.
Aplikácia pre smartfón 70mai má aj funkciu špeciálnych filtrov, vďaka ktorým si môžete prezerať svoju jazdu ako vo videohre s rôznymi možnosťami nastavenia prekrytia.

Hlasové ovládanie
Vďaka jednoduchým kľúčovým slovám v anglickom jazyku môžete ovládať 70mai 4K A800SE, aniž by ste sa museli odtrhnúť od jazdy na ceste.

Revolučná technológia superkondenzátora
Kamera 70mai A800SE namiesto bežnej batérie alebo Li-Ion batérie obsahuje zabudovaný superkondenzátor 5,4V 5.0F. Táto technológia umožňuje kamere fungovať aj pri vyšších teplotách až do 60 °C, ktoré môžu vo vozidle nastať počas letných mesiacov. V zimných mesiacoch vás poteší funkčnosť až do -10 °C.

Kameru ponúkame aj vo variante bez zadnej kamery 70mai 4K A800SE.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kamery do auta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 6971669784713 |
| Veľkosť displeja: | 3 " |
| Pozorovací uhol: | 140 ° |
| Rozlíšenie videa: | 3840 x 2160 |
| Wi-Fi: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Slot pre SD kartu: | Áno |
| ADAS: | Áno |
| Duálna autokamera: | Áno |
| Parkovací režim: | Áno |
| Aplikace: | Áno |
| Menu v slovenčine: | Áno |
| Konektory: | USB-C |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 512 GB |
| Video: | H.264 / H.265 |
| Clonové číslo: | F1.55 |
| Napájanie: | 5 V |
| Kapacita batérie: | Superkondenzátor 5.4V 5.0F |
| Automatické zapnutie: | Áno |
| Možnosť pripojenia zadnej kamery: | Áno |
| Hlasové ovládanie: | Nie |
| Nočný režim: | Áno |
| G-senzor: | Áno |
| HDR: | Áno |
| WDR: | Nie |
| Umiestnenie: | Na sklo |
| Typ senzora: | GC8613 |
| Typ procesora: | Novatek NT98529-E |
| Farba: | Černá |
| Výška: | 60 mm |
| Šírka: | 88 mm |
| Hĺbka: | 36 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | 70mai (Shanghai 70mai Digital Technology Co., Ltd.) |
|---|---|
| Adresa : | Room 2220, Building 2, No. 588, Zixing Road, Minhang District, Shanghai, China |
| E-mail : | contactus@70mai.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Aktro s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Varšavská 715/36, Vinohrady, 120 00 Praha 2 |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@aktro.cz |
