BG 245 325 ml - Čistič palivovej sústavy pre naftové motory
Kód: FA002Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Profesionálny výrobok na účinné odstraňovanie karbónových usadenín z bežných a najmodernejších vysokovýkonných HPCR systémov dieselových motorov. Odstraňuje najodolnejšie usadeniny z vnútra vstrekovačov, vstrekovacieho čerpadla, spaľovacieho priestoru ventilov, filtra pevných častíc a katalyzátora. Namaže vstrekovače a palivové čerpadlo. Obnovuje výkon motora, zlepšuje štartovanie za studena a zabezpečuje plynulý chod motora. Neobsahuje alkohol. Zabezpečuje vyššiu účinnosť paliva, a tým znižuje jeho spotrebu. Niekoľkokrát predlžuje životnosť vstrekovacieho systému, filtra pevných častíc a katalyzátora.
- navrhnuté aj pre motory HPCR systémov najnovších konštrukcií vznetových motorov
- profesionálny a najúčinnejší dekarbonizátor pre dieselové motory
- odstraňuje odolné usadeniny zo vstrekovacích trysiek a spaľovacích priestorov
- odstraňuje karbónové usadeniny z výfukových ventilov a turbodúchadla
- čistí filtre pevných častíc a katalyzátory
- pomáha čistiť systém EGR
- bezpečné pre všetky typy starších, ako aj najnovších konštrukcií naftových motorov
Dávkovanie: jedno balenie 325 ml každých 15 000 km na jednu palivovú nádrž (max. 75 l nafty).
Záruka vrátenia peňazí. Výrobca zaručuje účinnosť výrobku, preto sa zaväzujeme vrátiť peňažnú hodnotu v prípade, že nedôjde k zlepšeniu používaním výrobkov BG. Suma bude uhradená po predložení originálu záznamu o meraní parametrov (emisie, diagnostika vstrekovania, lambda senzor) pred a po použití BG245 alebo BG245K. Na preplatenie je potrebný doklad o predaji. Pre správnu funkciu prípravku je minimálne množstvo paliva v nádrži 40 litrov. Počas procesu nedopĺňajte palivo do nádrže.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Oleje a aditíva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.345 kg |
| EAN: | 766041121561 |
| Originálny názov: | BG 245 PREMIUM DIESEL FUEL SYSTEM CLEANER 325 ml |
| Použitie: | Palivová sústava |
| Palivo: | Nafta |
| Objem: | 325 ml |
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | BG Worldwide Headquarters |
|---|---|
| Adresa : | 740 S Wichita St. Wichita, KS 67213 (800) 961-6228 |
| E-mail : | contact@bgprod.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | I.O.B., spol. s r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | U Expertu 134, 250 69 Klíčany, Česká republika |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@iob.cz |
