BG 112 DOC 325 ml - Aditívum motorového oleja pre naftové motory
Kód: FB003Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Špeciálne vyvinuté multispektrálne aditívum pre klasické a najmodernejšie dieselové motory, najmä pre systémy s filtrami pevných častíc, EGR, Common Rail atď. Udržuje olejový systém motora bez akýchkoľvek usadenín, zaručuje plný výkon motora, zabraňuje oxidácii a tvorbe kyslých zložiek v oleji, čím výrazne predlžuje životnosť motorového oleja. Extrémne silný olejový film radikálne znižuje trenie v motore, minimalizuje opotrebenie, stabilizuje viskozitu oleja a udržiava pod kontrolou tvorbu sadzí, ktoré negatívne ovplyvňujú DPF filtre. Je plne kompatibilný so všetkými dieselovými motormi a olejmi na báze ropy (minerálnymi aj syntetickými).
- udržuje olejový priestor bez usadenín
- zabraňuje tvorbe nových karbónových usadenín
- zabraňuje oxidácii a tvorbe kyslých zložiek v oleji
- udržuje tvorbu sadzí pod kontrolou
- vytvára veľmi silný mazací film
- extrémne znižuje trenie
- výrazne znižuje opotrebovanie mechanických komponentov motora
- zvyšuje alkalickú rezervu motorového oleja
- zabraňuje vnútornej korózii komponentov motora
- zvyšuje životnosť motora
- chráni mechanické komponenty v náročných prevádzkových podmienkach (preteky, prehriatie motora)
- vhodné pre klasické a najmodernejšie dieselové motory s filtrami pevných častíc, EGR, Common Rail atď.
Dávkovanie: jedno balenie 325 ml do 4-5 l motorového oleja.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Aditíva do oleja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.345 kg |
| EAN: | 766041121516 |
| Originálny názov: | BG 112 DOC Diesel Oil Conditioner 325 ml |
| Použitie: | Olejová sústava |
| Palivo: | Nafta |
| Objem: | 325 ml |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | BG Worldwide Headquarters |
|---|---|
| Adresa : | 740 S Wichita St. Wichita, KS 67213 (800) 961-6228 |
| E-mail : | contact@bgprod.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | I.O.B., spol. s r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | U Expertu 134, 250 69 Klíčany, Česká republika |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@iob.cz |
