BG 208 44K 325 ml - Čistič palivovej sústavy pre benzínové motory
Kód: FA001Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Veľmi účinne obnovuje výkon vstrekovacieho systému, odstraňuje najodolnejšie usadeniny zo spaľovacej komory, ventilov, lambda sondy a katalyzátora. Znižuje spotrebu paliva a emisie, zvyšuje výkon motora a niekoľkonásobne predlžuje životnosť vstrekovacieho systému. Absolútne bezpečné pre všetky typy motorov a filtrov pevných častíc. Preventívne používanie BG 44K udržiava celý spaľovací systém vo výbornom stave, čím sa predchádza opotrebovaniu a nákladným opravám.
Dávkovanie: raz za 15 000 km pridajte jedno balenie s obsahom 325 ml do maximálne 75 litrov paliva.
- najúčinnejší čistič benzínového palivového systému v histórii
- odstraňuje karbónové usadeniny zo vstrekovačov paliva a ventilov
- odstraňuje karbónové usadeniny zo spaľovacieho priestoru
- čistí lambda senzory a katalyzátory
- znižuje spotrebu paliva
- výrazne znižuje emisie
- obnovuje výkon motora
Ak nezaznamenáte zlepšenie, vrátime vám peniaze. Overte si výkon jedinečného čističa BG 208 (44K) a zmerajte parametre výkonu motora (vstrekovanie, lambda sonda, katalyzátor, kompresné tlaky) na diagnostike a emisie pred a po servise. Ak po použití výrobku nezaznamenáte žiadne zlepšenie, vrátime vám peniaze za použitý výrobok. Suma bude vyplatená po predložení originálu záznamu o meraní parametrov (emisie, diagnostika vstrekovania, lambda senzor) pred použitím BG a po použití BG. Na preplatenie je potrebný doklad o predaji. Pre správnu funkciu prípravku je minimálne množstvo paliva v nádrži 40 litrov. Počas procesu nedopĺňajte palivo do nádrže. Emisie merajte až po úplnom spotrebovaní prípravku, t. j. po vyčerpaní celej nádrže (najmenej 40 litrov paliva) a po ďalšom natankovaní a prejdení minimálne 200 km od ďalšej nádrže. Počas procesu čistenia sa zvyšujú hodnoty emisií.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Oleje a aditíva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.345 kg |
| EAN: | 766041121530 |
| Originálny názov: | BG 208 44K PLATINUM 325 ml |
| Použitie: | Palivová sústava |
| Palivo: | Benzín |
| Objem: | 325 ml |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | BG Worldwide Headquarters |
|---|---|
| Adresa : | 740 S Wichita St. Wichita, KS 67213 (800) 961-6228 |
| E-mail : | contact@bgprod.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | I.O.B., spol. s r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | U Expertu 134, 250 69 Klíčany, Česká republika |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@iob.cz |
