BG 115 MOA 325 ml - Aditívum motorového oleja pre benzínové motory
Kód: FB002Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Syntetická multispektrálna prísada motorového oleja pre benzínové motory. Obsahuje komplexný balík všetkých hlavných aditívnych prvkov. Unikátne zloženie výrazne zvyšuje oxidačno-termálnu stabilitu oleja, udržuje stálosť viskozity, zabraňuje zakarbónovaniu piestnych krúžkov a tvorbe laku a kalu. Zabezpečuje minimálne opotrebovanie komponentov motora aj v tých najnáročnejších prevádzkových podmienkach. Znižuje spotrebu oleja a emisie. Veľmi vysoké TBN chráni komponenty motora pred koróziou. Zvyšuje výkon motorových olejov až o 315 %.
- vhodné pre najnovšie benzínové motory s klasickým a priamym vstrekovaním FSI/GDI/TSI
- udržuje olejový priestor bez usadenín
- zabraňuje tvorbe nových karbónových usadenín
- zabraňuje oxidácii a tvorbe kyslých zložiek v oleji
- bezpečné pre katalyzátory
- výrazne znižuje usadeniny na sacích ventiloch
- výrazne znižuje opotrebovanie mechanických komponentov motora
- zvyšuje alkalickú rezervu motorového oleja
- zabraňuje vnútornej korózii komponentov motora
- zvyšuje životnosť motora
- chráni mechanické komponenty v náročných prevádzkových podmienkach (preteky, prehriatie motora)
Dávkovanie: jedno balenie 325 ml do 4-5 l motorového oleja.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Aditíva do oleja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.345 kg |
| EAN: | 766041121523 |
| Originálny názov: | BG 115 Extended Life MOA 325 ml |
| Použitie: | Olejová sústava |
| Palivo: | Benzín |
| Objem: | 325 ml |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | BG Worldwide Headquarters |
|---|---|
| Adresa : | 740 S Wichita St. Wichita, KS 67213 (800) 961-6228 |
| E-mail : | contact@bgprod.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | I.O.B., spol. s r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | U Expertu 134, 250 69 Klíčany, Česká republika |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@iob.cz |
