Anténna redukcia pre GPS anténu - Fakra do SMA
Kód: CE011Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Redukcia antény je vhodná pre všetkých, ktorí chcú jednoducho prepojiť svoje nové autorádio s originálnou GPS anténou. Tento kábel je určený pre tých, ktorí majú vo svojom vozidle koncovku antény GPS FAKRA a budú vlastniť autorádio pre vstup koncovky GPS SMA.
Vhodné pre autá
- Pre všetky vozidlá s koncovkou GPS FAKRA
Pred objednaním odporúčame skontrolovať koncovku vášho vozidla a autorádia s uvedeným obrázkom.
Vhodné pre autorádiá
- Pre všetky autorádiá s koncovkou GPS SMA
Pred objednaním odporúčame skontrolovať koncovku vášho vozidla a autorádia s uvedeným obrázkom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Autoantény a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 08594230037131 |
| Výrobca automobilu: | Univerzálna |
| Napájanie: | 12 V |
| Prepojenie: | AUTO-RÁDIO |
| Koncovka do automobilu: | FAKRA |
| Koncovka do rádia: | SMA |
| Dĺžka kábla: | 0,1 m |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Shanli-Tech International Co., Limited |
|---|---|
| Adresa : | No. 322, Dongcheng Middle Road, Dongcheng District, Dongguan, 523000, China |
| E-mail : | iris@shanli-tech.net |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Everest Technology, s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Hertice 18 747 55 Dolní Životice |
| E-mail zástupcu v EÚ : | obchod@evtech.cz |
