Parkovacia kamera CAM-VO01
Kód: CA036Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parkovanie v rušnej mestskej premávke či úzkych garážach je s touto kamerou jednoduchšie. Univerzálna parkovacia kamera VO01 sa automaticky aktivuje pri zaradení spiatočky spolu s monitorom, čo výrazne uľahčuje bezpečné manévrovanie. Je ideálna, ak chcete mať dokonalý prehľad o tom, čo sa za vaším vozidlom počas cúvania deje. To, samozrejme, budete mať nielen vo dne, ale aj v noci. Kamera je úplne vodotesná a pýši sa ochranou IP68. Montážny manuál je v slovenskom jazyku.
Vhodná pre autorádiá
- Vhodná pre všetky ponúkané autorádiá
- Vhodná aj pre všetky autorádiá, ktoré podporujú parkovaciu kameru
Jednoduchá montáž
Vďaka podrobnému návodu na inštaláciu v slovenčine bude inštalácia parkovacej kamery hračka.
Odporúčame vám tiež zakúpiť bezdrôtový adaptér. To znamená, že nebude potrebné viesť pripojovacie káble cez celý interiér vozidla.
Príslušenstvo parkovacej kamery
- 1 x Parkovacia kamera
- 1 x Napájací kábel
- 1 x Prepojovací kábel RCA
- 2 x Montážne skrutky
- 1 x Inštalačná príručka SK

Dodatočné parametre
| Kategória: | Cúvacie a parkovacie kamery do auta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Pozorovací uhol: | 130 ° |
| Rozlíšenie videa: | AHD 1280 x 720p |
| Výrobca automobilu: | Univerzálna |
| Viditeľnosť: | 0,5 Lux |
| Stupeň ochrany: | IP68 |
| Počet TV riadkov: | 500 |
| Napájanie: | 12 V |
| Video výstup: | AHD |
| Počet senzorov: | 1 CMOS |
| Bezdrôtová: | Nie |
| Prevádzková teplota: | -20°C až 70°C |
| TV systém: | NTSC / PAL |
| Umiestnenie: | Zadné |
| Výška: | 22 mm |
| Šírka: | 22 mm |
| Hĺbka: | 22 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Shenzhen CheYang Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 17th Floor,Tower A,Wanzhi Tiandi Building Bantian,Longgang District,Shenzhen,Guangdong Province 518129 |
| E-mail : | cy0002@cheyang.net |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Everest Technology, s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Hertice 18 747 55 Dolní Životice |
| E-mail zástupcu v EÚ : | obchod@evtech.cz |
